10. MIXX Awards Türkiye finalistleri açıklandı

0

IAB TR tarafından bu yıl 10. kez düzenlenen MIXX Awards Yarışması’nda bu yıl 599’u geçerli olmak üzere 622 başvuru yapıldı

Interactive Advertising Bureau’nun Türkiye merkezi IAB TR tarafından bu yıl 10. kez düzenlenen MIXX Awards Yarışması’nda bu yıl 599’u geçerli olmak üzere 622 başvuru yapıldı. Ön eleme sonucunda 252 çalışma finale yükseldi. MIXX Awards Ödül Töreni 3 Mart’ta Four Seasons Bosphorus İstanbul Otelde gerçekleştirilecek. Bu yıl MIXX Awards Türkiye’ye başvuran tüm projeler MIXX Awards Europe’a 3 Nisan’a kadar başvuru yapabilecek. Jüri başkanlığını Genart Medya CEO’su Cemal Burak Yılmaz’ın yürüttüğü 10. MIXX Awards Türkiye Jürisi toplam 20 kişiden oluşuyor.

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Özel Ödülü verilecek

Bu yıl kategorilerinde revizyona gidilen yarışmada, toplam 15 kategoride başvuru yapıldı.  Başvurular Ön Eleme ve Ana Değerlendirme olmak üzere iki aşamalı olarak değerlendirildi.

İlk uygulamasına geçtiğimiz yıl başlandığı gibi MIXX Awards Türkiye Jürisi bir de Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Özel Ödülü verecek. 

Finale kalan işlerin tamamını şu adresten görebilirsiniz.

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>