1Password, iOS için güncellendi!

0

1Password

Günümüzde sosyal medya, e-mail ve bulut depolama derken kullanıcı adı ile şifreye ihtiyaç duyduğumuz birçok web sitesi var. Tüm bu servis ve web siteleri için tek bir şifre kullanmak her ne kadar kolay olsa da, güvenlik açısından pek de iyi bir tercih değil. Çünkü herhangi bir hesabınızın şifresi ele geçirildiğinde, diğerlerini de vermiş oluyorsunuz.

Bu problemi ortadan kaldırmak için geliştirilen, kullanıcılara güçlü şifreler oluşturan ve kriptolu bir şekilde saklayan 1Password uygulaması; yeni bir güncelleme aldı. Uygulamanın iOS sürümüne gelen güncelleme ile birlikte, bir kerelik oluşturulan şifreler otomatik olarak panoya kopyalanacak.

İlginizi çekebilir: Hayatlarını mahvetti, 3500 dolar teklif ediyor

1Password için yeni özellik

Bundan böyle bir kerelik şifreler otomatik olarak panoya kopyalanacak ve böylece kullanıcılar vakit zamanmış olacak. Özellikle iki aşamalı doğrulama için önemli olan bu özellik, bugüne kadar manuel olarak kopyalanan bir durumdu.

Şimdilik bu güncellemenin sadece iOS özelinde olduğunu ve güncellemeyi iOS App Store üzerinden indirebileceğinizi belirtelim.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>