20th Century Fox logo değiştiriyor

0

20th Century Fox logo

Disney tarafından satın alındıktan sonra 20th Century Fox logo değişimine gidiyor. Üstelik 20th Century Fox’un ismi de değişecek.

20th Century Fox logo ve isim değiştiriyor

Dünyanın en büyük film yapım şirketlerinden biri olan 20th Century Fox, geçtiğimiz yıl Disney tarafından satın alınmıştı. Satın alma işlemiyle, 20th Century Fox için yeni bir dönem başlıyor.

Disney, 20th Century Fox için ilk olarak isim ve logo değişikliğine gitme kararı aldı. Alınan kararla 20th Century Fox’un yeni isminin 20th Century Studios olacağı açıklandı. İsim değişikliği nedeniyle 20th Century Fox, logo değişikliğine de gidiyor.

Ayrıca bağımsız filmlere imza atan Fox Searchlight isminin de artık Searchlight Studios olduğu duyuruldu. Böylelikle Disney, yeni platformlarında logo ve isimlerle köklü değişikliklere gitti.

 71,3 milyar dolara gerçekleşen satın almanın, 20th Century Fox’un yayın stratejisinde yeni değişiklikler getirecek. Disney’in 20th Century Fox için yayın tarafında nasıl değişiklikler yapacağı ise şimdiden merak ediliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>