6 yaşındaki Instagram fenomeni

0

6 yaşındaki Instagram

6 yaşındayken neler yaptığınızı hatırlıyor musunuz? Büyük ihtimalle bol bol oyun oynuyor, fırsat buldukça uykuya dalıyor ve yemek yiyordunuz. Haberimize konu olan 6 yaşındaki Ben Hampton ise, yaşıtlarının aksine bir Instagram fenomeni ve 670,000 takipçisi var.

Peki Ben, bu kadar küçük yaşta böylesi bir takipçi kitlesini nasıl kazandı?

6 yaşındaki Instagram fenomeninin sırrı

Tahmin edebileceğiniz üzere aslında bu başarı Ben’e değil ailesine ait. Babasının açıklamasına göre aile, Ben doğduğundan itibaren onu daha modaya uygun, diğer çocuklardan farklı giydirerek Instagram hesabı için güzel fotoğraflar çekmiş. “Çocuğuma klasik bir SpongeBob t-shirt’ü giydirmeyeceğim” diyen aile, küçük çocuğun sosyal medya hesabını bir hayli iyi yönetmiş.

 

MERCH LINK IN BIO ? Tag your MOST SAVAGE friend ?

Ben Hampton (@benhampton)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu arada küçük fenomen, babasının bağlantıları sayesinde YouTuber Jake Paul ile bir de video çekmiş ve bu da takipçi sayısının arttırma konusunda oldukça faydalı olmuş. Bir başka 6 yaşındaki fenomen YouTuber ‘Ryan ToysReview‘in sadece oyuncak tanıtımları yaptığı videolarla yılda 11 milyon dolar kazandığını düşünürsek, küçük yaşta da olsa takipçi sayısının bu denli yüksek olması hiç de fena değil.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>