60 ülkeye ihracat yapan şirketin hikayesi: Trexo Innovation

0

Trexo Innovation

Sunduğu inovatif prodüksyon ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Türk şirketi Trexo Innovation, yakın zamanda sunduğu ilk ürünlerle hem Kickstarter‘da hem de Türkiye‘de adından söz ettirmeye başlıyor. Endüstriyel ürün tasarımcısı, makine mühendisi ve yönetmen üç kardeş tarafından kurulan Türk şirketi, stabilizatörden dolly’ye farklı ürünler ile sektörde devrim yaratmayı hedefliyor.

Trexo ürünlerinin merkezinde ”yenilik” yer alıyor

”Babadan kalan genetik bir bozukluk sonucunda, üretim sevdalısı olmuşuz” diyen Trexo Innovation CEO’su Serdar Kılıçbay, Trexo’nun arkasındaki gücün ailedeki üretim sevdası olduğunu aktarıyor. İlk ihracatını ABD’ye yaparak yola çıkan Trexo’nun CEO’su şirketin üretim ve inovasyon tutkusunu satışa döndürmesinin de pek tabii önemli olduğunu vurguladı.

Teknopark İstanbul’da faaliyet gösteren Trexo Innovation yakın bir zamanda  fotoğraf üzerinden rota planlaması yapabilen dünyanın görüntü işleme teknolojisine sahip ilk masaüstü dolly‘si Trexo Wheels’i tanıtmış, ürün Amerika Birleşik Devletleri’nde başlatılan Kickstarter kampanyası ile dikkatleri üstüne çekmişti.

Dilerseniz sözü fazla uzatmayalım ve Trexo Innovation CEO’su Serdar Kılıçbay ile gerçekleştirdiğimiz sohbeti sizlerle buluşturalım…

Trexo Innovation’ın imza attığı yeni ürünler hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>