Adobe Sign entegrasyonu genişliyor

0

Adobe Sign entegrasyonu

Microsoft ve Adobe arasında yapılan anlaşma kapsamında, Adobe Sign entegrasyonu genişliyor. Böylelikle e-imza farklı platformlarda da kullanılabilecek.

Adobe Sign entegrasyonu için yeni gelişme

Teknoloji dünyasının önemli iki ismi Microsoft ve Adobe yeni bir ortaklığa gitti. İki şirket arasında yapılan ortaklık kapsamında Adobe Sign’ın Microsoft Office 365, Dynamics 365 ve Azure servislerine entegre olacağı duyuruldu.

E-imza çözümleriyle geniş bir kullanım alanına sahip olan AdobeSign, yeni hizmet entegrasyonu sayesinde kullanıcıların zaman tasarrufu yapmasını da sağlayacak. Sözleşmeler ve formlar Adobe Sign aracılığıyla e-imzalı olarak kabul edilebilecek.

Şu anda Avrupa’daki tüm işletmeler için kullanıma sunulan bu yeni hizmetin, önümüzdeki süreçte farklı ülkelerde de hizmete girebileceği belirtiliyor. Ayrıca şirketler, e-imza sayesinde veri gizliliği yasalarına da daha kolay uyabilecek.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>