Airbnb seyahatler için açıklamalar yaptı

0

Airbnb seyahatler

Koronavirüs, hayatımızda kalıcı bir değişim yarattı. Airbnb seyahatler konusunda yaşanan bu kalıcı değişimle ilgili bilgi verdi.

Airbnb seyahatler eskisi olmayacak görüşünce

Koronavirüs, iş ve günlük hayatta kalıcı değişimlere neden oldu. Bununla birlikte şirketler de yeni normal denilen sürece mümkün olduğunca hızlı bir şekilde uyum sağlamaya çalışıyor.

Airbnb’nin CEO’su Brian Chesky, yeni normal olarak adlanıdırlan bu süreçte seyahatlerin bugünü ve geleceği hakkında önemli açıklamalar yaptı. Chesky verdiği röportajda, insanların artık evlerine yakın yerlerde tatil yapmayı tercih edeceğini söyledi. Ayrıca seyahat konusunda insanların kendi araçlarını daha fazla kullanacağını ve ulusal park gibi yerlerin trend olacağını belirtti.

Chesky’e göre gelecekte küçük gruplarla yapılan yerel tatiller daha fazla olacak. Chesky, insanların anlaşılır bir şekilde uçaklara binmediklerini, sınırları aşmadıklarını hatta şehir değiştirmediklerini söylüyor. Özellikle iş seyahatlerinin de durmasının bu konuda önemli bir etkiye sahip olduğu vurgulanıyor. Airbnb, koronavirüs döneminde işlerin durması nedeniyle çalışanlarının yüzde 25’i ile yollarını ayırmıştı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>