Alarko Carrier’dan satış sonrası destek ve sadakat uygulaması

0

İklimlendirme şirketi Alarko Carrier, akıllı telefon uygulaması “Gerçek Konfor” ile kullanıcılarının satış sonrası ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflerken uygulamayı indirip kayıt olan müşterilerine sağladığı indirim ile bunu bir sadakat uygulaması olarak kullanma niyetini de gösteriyor.

Alarko Carrier mobil uygulaması, klima, kombi, ısı pompası ve satın alınan pek çok çeşit iklimlendirme ürünü ile ilgili satış sonrası bilgilendirme sağlarken ürün dokümanları ve yardımcı videolar sayesinde gerek ürünle ilgili gerekse de ürün kullanımı ve problemlerle ilgili detaylara ulaşılabiliyor. Uygulama üzerinden ürünlerin garanti süresi takip edilebiliyor ve ihtiyaç halinde ek bakım, garanti paketleri de incelenebiliyor.

Klima ve kombiler ile ilgili fiyat, güncel indirim ve kampanya bilgilerinin de yer aldığı uygulama, kullanılan iklimlendirme cihazında herhangi bir arıza ya da servis gereksinimi olması durumunda uygulama üzerinden servis randevusu kolayca oluşturulabiliyor.

Alarko Carrier, mobil uygulamasını hızla yaygınlaştırmak için 1 Mart-30 Nisan 2022 tarihleri arasında uygulamayı indirip kayıt olan kullanıcılara Alarko markalı kombilerde 3 bin 265 ve Alarko, Toshiba, Carrier markalı klimalarda ise 6 bin 750 liraya varan indirim sunacağını açıkladı.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.