Alcatel-Lucent Teletaş’ta yeni atama

0

Ugur_TerziogluAlcatel-Lucent Teletaş, Türkiye ve Azerbaycan Bölgesi Kurumsal Müşteriler Satış Direktörlüğü’ne Eylül 2015 itibarıyla atanan Uğur Terzioğlu, kariyerine Turkcell’de başladı. Turkcell’de yazılım mühendisliği, iş analizi, ürün geliştirme ve proje yönetimi alanlarında gerçekleştirdiği çalışmalardan sonra, sırasıyla Turkcell Superonline’da İş Geliştirme Yöneticisi, Cisco’da Türkiye ve Doğu Avrupa Bölgesi’nden sorumlu Strateji Danışmanı ve DataTeknik’te Pazarlama ve İş Geliştirme Grup Başkanı görevlerini üstlendi. Terzioğlu, Alcatel-Lucent Teletaş’taki yeni görevine başlamadan önce Türk Telekom International, Samsung Enterprise ve Ernst&Young gibi sektörünün önde gelen şirketleri ile danışmanlık projeleri gerçekleştirdi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi yüksek lisansı yapan Uğur Terzioğlu, doktorasını Marmara Üniversitesi’nde Mühendislik Yönetimi programında sürdürüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>