Altcoin VeChain yeni ortaklık kurdu

0

Altcoin VeChain

Altcoin VeChain hizmet ağını genişletmek için yeni bir ortaklık kurdu. Bu ortaklıkla VeChain, kullanıcı kitlesini artırmayı ve blockchain sektöründe büyümeyi hedefliyor.

Altcoin VeChain ile Grant Thornton Cyrpus ortaklık kurdu

VeChain tarafından Medium’da yayınlanan bir blog yazısında, şirketin yeni ortaklığıyla ilgili bilgiler paylaşıldı. Blog yazısında VeChain’in, muhasebe danışmanlık alanında profesyonel hizmet ağlarından biri olan Grant Thornton Cyrpus ile ortaklık kurduğu belirtildi.

Bu ortaklıkla VeChain’in, Grant Thornton Cyrpus’un çok büyük müşteri kitlesi için çeşitli alanlarda blockchain çözümlerine dayalı ürünler piyasaya sürmesi bekleniyor. Ortaklıkla birlikte VeChain’in özellikle de gıda, lojistik ve eczacılık sektörüne yönelik farklı ürünler piyasaya sürmesi pek de sürpriz olmayacak diyebiliriz.

Grant Thornton Cyrpus ise ortaklıkla blockchain hizmet ağını genişletmeyi planlıyor. İlk olarak 2018 yılında blockchaine yönelik girişimlerde bulunan şirket, 135’ten fazla ülkede hizmet hattını genişletmiş durumda.

Dünya çapında blockchainin benimsenmesi için ortaklık kurmaya devam eden VeChain’in CEO’su Sunnu Lu, pandemi sürecinin küresel ekonomide yeni bir düzen getirdiğini söylüyor. Özellikle de pandeminin, tüm süreçlerde zorunlu dijitalleşmeyi beraberinde getirdiğini vurguluyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>