Amazon.com.tr’den kartsız online alışveriş dönemi

0

Amazon.com.tr, banka veya kredi kartı olmadan online alışveriş yapmayı sağlayan yeni hizmetini kullanıma açtı

Amazon.com.tr, banka veya kredi kartı olmadan alışveriş yapılabilen yeni hizmetini kullanıma sundu. Site üzerinden erişilebilen bakiye yükleme alanı sayesinde Amazon.com.tr müşterileri, anlaşmalı Teknosa, Carrefour ve BİM mağazalarından aldıkları kod ile Amazon hesaplarına yükleme yapabilecekler. Amazon.com.tr müşterileri artık Türkiye genelindeki anlaşmalı Carrefour ve Teknosa mağazalarından satın alacakları 25 TL, 50 TL ya da 100 TL tutarındaki kodlarla bakiyeyeyi hesaplarına nakit olarak aktararak banka veya kredi kartı bilgilerini paylaşmadan Amazon.com.tr üzerindeki elektronik ürünlerden bebek ürünlerine kadar yüzlerce ürüne kartsız alışverişte kullanabilecek.

Daha fazla ödeme seçeneği

Konuya ilişkin bir değerlendirme Amazon.com.tr Ülke Müdürü Richard Marriott,“Yeni hizmetimiz sayesinde artık kullanıcılarımız Amazon.com.tr üzerinden kredi ya da banka kartı olmadan alışveriş yapabilecek. Anlaşmalı mağazalar üzerinden piyasaya sürdüğümüz kartlar ile müşterilerimiz daha fazla ödeme seçeneğine sahip olacak” dedi.

Yeni hizmet ile müşteriler amazon.com.tr hesap bakiyelerini www.amazon.com.tr/yukle adresinden doldurabilecek ve bakiye ile Amazon.com.tr üzerinden alışveriş yapabilecek. 25, 50 ve 100 TL değerindeki kodlara bugün itibarıyla anlaşmalı Carrefour, Teknosa ve BİM mağazalarından ulaşılabilecek.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>