Amazon hastane tedarikçisi olacak

0

Sağlık sektöründeki oyuncular, ticari işletmeler büyük bir rakiple karşılaşmaya hazırlanıyor. Dünyadaki her şeyi satma hedefiyle büyüyen Amazon, hastanelerin ihtiyacı olan sağlık araç gereçlerini tedarik etmek için de adım atıyor.

Hastaneler yakın takipte

Amazon’un Seattle’daki merkez ofisine davet edilen dev hastane zinciri yöneticilerine yapılan sunumdan sızan bilgilere göre e-ticaret devi hastanelerin eski tıbbi dağıtımcılardan alışverişi bırakıp Amazon’la anlaşmaları halinde önemli avantajlar sağlayacak.

Fiyat indiriminden teslimat hızına ve bütün ABD’deki hastanelerine tek bir elden indirimli satın alma yapabilmeleri gibi avantajlar hastane yöneticilerini cezbedecek gibi görünüyor.

Amazon’un planları gerçekleşirse, e-ticaret devinin kurumsal tedarik zinciri Amazon Business dünya çapında kendisi için önemli bir gelir kapısı açmış olacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>