Amazon ve GoDaddy ortaklığı duyuruldu!

0

godaddy amazon

Amazon ve GoDaddy iş ortaklığı duyuruldu. Amazon’un servislerinden biri olan Amazon Web Services, GoDaddy’nin altyapı çalışmalarını üstlenecek. 

goddaddy

GoDaddy’nin altyapısı Amazon Web Services ile yönetilecek

GoDaddy, altyapısının büyük bir kısmını AWS’ye taşıyacak. Aralarında makine öğrenimi, analitik, veritabanları ve container’lar da olmak üzere AWS hizmetlerinin kapsama genişliğinden faydalanacak olan GoDaddy, bu sayede ürün ve hizmetlerinin global çapta daha hızlı bir şekilde konuşlandırılmasını sağlayacak.

Yapılan anlaşma ile GoDaddy’nin global çaptaki altyapı yönetimi ve sistem iyileştirmeleri Amazon Web Services tarafından sağlanacak.  Bu dönüşüm süreci ise bir kaç yıl içinde tamamlanmış olacak. Aralarında makine öğrenimi, analitik, veritabanları ve container’lar da olmak üzere AWS hizmetlerinin kapsama genişliğinden faydalanacak olan GoDaddy, bu sayede ürün ve hizmetlerinin global çapta daha hızlı bir şekilde konuşlandırılmasını sağlayacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>