Anker Türkiye’nin ülkemizdeki hedeflerini konuştuk!

1

anker

Ürettiği dikkat çekici ve yenilikçi cihazları ile teknoloji dünyasında, kısa süre içinde adından söz ettirmeyi başaran Anker Innovations ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Şirketin Türkiye ve Orta Asya Müdürü Cem Bodur ile Anker’in çalışmalarını değerlendirdik.

Anker Türkiye’nin ülkemizdeki hedeflerini konuştuk!

Anker Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur ile yaptığımız söyleşi de, şirketin hem global pazardaki geçmişini hem de operasyonlarını konuştuk. Sonrasında ise, Anker Innovations’ın ülkemizdeki çalışmaları hakkında önemli bilgiler aldık! Bu keyifli video ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Gündemimizde olan konu başlıkları ise şu şekilde oldu. Anker markasının hem global hem de Türkiye pazarındaki hikayesini merak ettik. Serüven oldukça heyecanlı. Türkiye operasyonu noktasında da çok yeni olan firma, ülkemizde ne gibi çalışmalar yapmayı planlıyor.

Instagram soru sistemini başlattı

Nebula Capsule gibi yenilikçi bir ürün üreten firmanın, diğer ürün kategorilerindeki çalışmaları ne durumda? Tüm bu soruların yanıtlarını röportajımızda bulabilirsiniz! İnovasyon konusunda, çok farklı ürünler ile karşımızda çıkan firmanın, bazı ürünlerini videomuzda bulabilirsiniz. Diğer ürünler ise, hem e-ticaret sitelerinde, zincir teknoloji mağazalarında ve operatör mağazalarında bulunabilir durumda.

Yorumlar

  1. ürün çeşitliliğini arttırmalılar, ancak fiyat konusu da biraz önemli.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>