Anker, yeni atama ile Türkiye’nin bölgesel konumunu güçlendirdi

0

Daha önce Orta Asya’yı Türkiye’deki yönetime bağlayan Anker, şimdi de İsrail için aynı kararı aldı. Bu karar ile birlikte Cem Bodur‘un Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü olarak görevine devam edeceği duyuruldu. 

Türkiye’nin bölgesel konumunu güçlendiren atama

Ülkemizdeki büyümesini sürdüren Anker, yeni değişiklikleri duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre, Orta Asya ülkelerinin bağlı olduğu Türkiye, İsrail’in de bağlandığı bölgesel ve önemli bir ülke konumuna yükseldi.

Cem Bodur yönetiminde, Türkiye’nin güncel teknoloji ürünlerine ilgi duyan genç nüfusuyla birlikte ülkedeki tüm tüketicilere ulaşarak başarılı bir strateji izleyen Anker Türkiye, artık Orta Asya’dan sonra İsrail’in de yönetildiği merkez ofis konumuna geldi. Cem Bodur da bu değişiklikle, Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü görevine getirildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bodur şunları söyledi:

“Türkiye, Anker Innovations ekosisteminde geçtiğimiz son iki yılda en hızlı büyüyen ülkeler arasında yer almıştı. Bu gelişme ile birlikte Anker nezdinde de bölgesel olarak çok daha önemli bir konuma sahip olmuş durumdayız.”

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>