Apple çalışanları uzay gemisine geri dönmüyor

0

Apple’ın Covid-19 pandemisinin sona ermesiyle çalışanlarını ofise geri döndürme planı büyük tepki topladı.

Kimse o uzay gemisinde çalışmak istemiyor Apple!

Uzun yıllar boyunca üzerinde çalışıp milyar milyar dolar masraf yaparak inşaa ettiği “UFO” binasını pandemiden hemen önce full kapasiteyle çalıştırmaya başlayabilen Apple, şimdi de evden çalışma düzenini bırakıp ofise dönmek istemeyn çalışanları nedeniyle binayı doldurmakta zorluk çekecek gibi görünüyor.

Çalışanların ofislere geri dönme planlarına karşı şimdiden 80 çalışan çok sert karşı argüman yöneltmiş durumda ve geri dönmek istemediğine dair mektup yayınladılar.

Bu 80 kişinin sesini yükseltmeye cesaret edenler olduğu, çok daha fazla çalışanın evden çalışma düzenini bırakmak istemediği de vurgulanıyor.

İtiraz edenlerse, ofisteki zor ve baskıcı düzen altında çalışmak istemediklerine dair itirazlarının hiçbir şekilde dinlenmediğini savunuyorlar.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>