Apple Card web portalı geliştirildi

0

Apple Card web portalı

Apple Card web portalı ile kullanıcılara birçok yeni kolaylık sağlanıyor. Böylelikle kullanıcıların Apple Wallet’a duydukları ihtiyaç da azalıyor.

Apple Card web portalı ile kolaylık sunuyor

Teknoloji dünyasında yaşanan gelişmelerle birlikte artık ödeme sistemlerinde dijitalleşme kaçınılmaz hale geldi. Apple bu amaçla 2019 yılında kendi dijital ödeme hizmeti olan Apple Card’ı kullanıma sunmuştu.

Bununla birlikte Apple, kendi hizmetinin birçok banka kartına kıyasla daha fazla avantaj sunduğunu iddia ediyordu. Apple Card için sürekli iyileştirme çalışmalarına devam eden Apple, bu kez de kendi hizmeti için yeni bir web portalı oluşturdu. Bu portal ile kullanıcıların mümkün oldukça Apple cihazları ile Apple Wallet kullanma ihtiyaçları azaltılmaya çalışıldı.

Ancak web portalı, kullanıcılar için Apple Wallet bağlılığını tamamen ortadan kaldırmıyor diyebiliriz. Portal üzerinden kullanıcılar, Apple Card’ları hakkında detaylı bilgilere erişebiliyor ve ödeme yapabiliyor. Yani şimdilik portal fatura ekstresi görüntüleme ve fatura ödeme için kullanılıyor. Web portalında yapılacak iyileştirmelerle Apple Card’ın hangi seviyeye ulaşacağını hep birlikte göreceğiz.

Şu anda Apple Card’ın kullanıcılar için sunduğu en büyük avantajlar arasında nakit para iadesi imkanı yer alıyor. Apple sitesinden alışverişlerde yüzde 3, Apple Pay alışverişlerinde yüzde 2, titanyum kredi kartları ile yapılan alışverişlerde ise yüzde 1 nakit para iadesi imkanı bulunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>