Apple etkinliği için tarih belli oldu

1

Apple etkinliği 21 Mart günü Cupertino, Kaliforniya’daki ana kampüste gerçekleşecek. Davetiyeler basıldı ve dağıtımı başladı. Her zamanki gibi etkinlikle ilgili bir detay paylaşılmadı. Davetiyede yer alan “Let us loop you in” ifadesi ise çok önemli bir ipucu gibi görünse de aslında Apple’ın kampüs adresiyle ilgili basit bir kelime oyunu. Apple’ın Cupertino’daki merkez üssünün adresi Infinite Loop (Sonsuz Döngü) No:1. iPhone için pazarlama fikri üretmekten beyinleri kısa devre yapan cin kreatif ekip, anlaşılan davetiyede de hünerlerini göstermek istemiş.

iPhone SE bu etkinlikte tanıtılabilir

Sadece davetiye sahibi olanların katılabileceği etkinlikle ilgili beklentiler pek yüksek değil. Zira Apple bir üst iPhone modeli gibi önemli duyurularını sonbahar ayında gerçekleştirdiği etkinliğe saklıyor. Bahar döneminde ise servisler ya da mevcut ürünlerin daha farklı modelleri tanıtılıyor. 4 inç ekrana sahip uygun fiyatlı bir iPhone, iPad Air ile aynı ekran boyutuna sahip ancak güçlü donanımlı bir iPad Pro şimdilik beklentiler arasında. Düşük bir ihtimal olarak Apple Watch 2’nin de bu etkinlikte tanıtılabileceği konuşuluyor. Ancak şirketten beklenen, yeni bir akıllı saatten önce mevcut saat için daha fazla aksesuar seçeneğinin duyurulması.

Apple etkinliği canlı yayınla SDN’de olacak

ShiftDelete.Net haberine göre Apple iPhone SE adını taşıyacak olan bu orta karar modelde, Apple A9 işlemci, 1 GB RAM, NFC çipi, Live Photos ve 4K video kayıt destekli 12 Megapiksel arka kamera ve 1.642 mAh kapasiteli pil gibi özellikler yer alacak. Etkinlik akşamı SDN editörleri canlı yayınla duyuruları yorumlayacak.

Yorumlar

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>