Techinside Google News
Techinside Google News

Arena, e-ticaret sitesi yukko.com’u açıyor!

Bilgisayar teknolojileri konusunda Türkiye'nin en büyük distribütörlerinden olan Arena Bilgisayar, e-ticaret sitesi açmaya hazırlanıyor.

Bilgi teknolojileri konusunda Türkiye’nin en büyük distribütörlerinden biri olan Arena Bilgisayar, e-ticaret sitesi yukko.com’u açmaya hazırlanıyor.

Arena, e-ticaret sitesini açıyor

Teknoloji ürünleri pazarında ülkemizin en yaygın dağıtım şirketi olan firma, sektördeki büyük tecrübesini e-ticaret platformuna taşımaya hazırlanıyor.

- Advertisement -

400’den fazla markanın dağıtımcılığı yapan Arena’nın 7500’ün üzerinde aktif satış noktası bulunuyor.

Sektördeki lojistik ve dağıtımcılık tecrübesini e-ticaret ortamına www.yukko.com adı altında taşımayı planlayan Arena, bu iki konudaki bilgi birikiminden faydalanacak.

Günümüzde e-ticaret sitelerinin en önemli sorunlarından biri olan lojistik ve dağıtım ağı konularında, kendi çözümlerini kullanarak avantajlı konuma geçebilecek olan şirketin yeni sitesinin önümüzdeki hafta içinde hayata geçirilmesi bekleniyor. 

Ad-blocker yazılımları neden kullanılıyor?

E-ticaret alanındaki deneyim ve işleyiş ise fiziksel mağaza ve dağıtım ağı deneyiminden daha farklı. Arena’nın bu noktadaki çözümü ise e-ticaret alanında deneyimli yöneticileri bünyesine katmak olacak.

Aldığımız duyumlara göre, önümüzdeki hafta aktif hale gelecek olan Yukko için, e-ticaret sektörünün tecrübeli isimlerini bu yapı altında göreceğiz. 

E-ticaret ekosisteminin en kritik detaylarından biri ise yukarıda da bahsettiğimiz gibi lojistik becerisi.

Hepsiburada gibi önemli bir markanın da kendi lojistik ağını oluşturduğunu düşünecek olursak, şirketin bu alandaki geçmişi, e-ticaret atılımındaki en önemli kozlarından biri olacak.

Ülkemizde dağıtıcılığını yaptığı çok sayıda marka ve ürün ile birlikte ürün satış zenginliğine sahip olması da Yukko adıyla açılacak olan e-ticaret sitesinin en önemli avantajlarından biri olacak. 

TechInside.com olarak Yukko’ya ve ekibine başarılar diliyoruz. Gelişmeleri okurlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz. 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:27:42

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir