AssisTT 1 ay içerisinde 465 kişi alacak

0

call centerGeleneksel çağrı merkezi işlevlerinin ötesine geçen hizmetleriyle dikkat çeken, Türk Telekom grup şirketi AssisTT, Türkiye’nin dört bir yanındaki çağrı merkezlerine yeni alım yaparak ülke istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor.  AssisTT,önümüzdeki 1 ay içerisinde Burdur, Erzincan, Ordu, Giresun, Karaman, Kırıkkale ve Rize’de toplamda 465 kişilik personel alımı yapacak. İŞKUR işbirliği ile başlayacak işe alım sürecinde Giresun’da 100, Ordu’da 100, Erzincan’da 95, Rize’de 50, Burdur’da 50, Kırıkkale’de 50 ve Karaman’da da 20 genç AssisTT bünyesinde görev yapmaya başlayacak. Adaylar, başvurularını AssisTT kariyer portalı olan www.assisttkariyerim.comadresinden veya ilgili ildeki İŞKUR merkezinden yapabiliyor.

Yatırımlar kalkınmada öncelikli şehirlere 

21 şehirde 24 çağrı merkezi bulunan AssisTT, Anadolu’da sağladığı istihdam gücünü her geçen gün artırıyor. Yatırımlarını kalkınmada öncelikli şehirlerde yoğunlaştıran AssisTT’in son 2 yılda, 9 yeni çağrı merkezi açarak 5 bin 500’e yakın yeni personeli işe aldığına dikkat çeken AssisTT İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Banu Saraçlar,  “AssisTT Türkiye’de yaygın hizmet ağına sahip. Bu çerçevede Anadolu’ya istihdam için yatırımlarımız devam edecek. Şirket olarak özellikle Anadolu’da kalkınmada öncelikli yerlere özel önem veriyoruz. Yaptığımız bu yatırımlarla Türkiye nüfusunun geniş kesimini oluşturan kadın ve gençlerimizin istihdamına katkıda bulunduğumuz için ayrıca mutluyuz. AssisTT olarak büyüyen yapımızda iş deneyimi ile birlikte; eğitim ve gelişim fırsatları da sunarak çalışanlarımızı geleceğe taşıyacağız. Anadolu’ya istihdam için yatırımlarımız devam edecek” dedi.

 

Anadolu şehirlerine yatırımlarının süreceğini belirten Saraçlar; “Yaklaşık 10 bin çalışanı olan AssisTT, yalnızca büyük çapta işe alım yapmakla kalmıyor, çalışanlarının mutluluğunu ve kariyerlerinde ilerlemesi için de gereken altyapıyı da hazırlıyor. Çalışanlarımızın yükselmesine imkan veren iş modelleri oluşturmayı öncelikli işlerimiz arasında görüyoruz. AssisTT içinde yalnızca geçen yıl çalışanlar arasından 167 kişi yönetimsel-idari görevlere terfi etti. Bu da bizi sektörde ayrıştıran güçlü özelliklerimizden biri olarak ön plana çıkartıyor.” diye konuştu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>