Audi bilgi eğlence sistemi artık daha akıllı!

0

Audi bilgi eğlence

Audi bilgi eğlence sistemi ile kullanıcıların konforunu en üst seviyede tutmaya devam ediyor. Yapılan değişiklikler ile Audi bilgi eğlence sistemi daha akıllı hale geldi.

Audi bilgi eğlence sistemi: MMI Touch Response

Auidi, kullanıcıları için bir otomobilden çok daha fazlası olmak istiyor. Bunun için şirket, kullanıcı konforuna yönelik yenilikler sunmaya devam ediyor. MMI Touch Response olarak adlandırılan yeni sistem, eski sistem gibi bir değil, iki ekran ile karşımıza çıkıyor.

En üstteki 10.1 inçlik ana ekran navigasyonu, medyayı ve otomobil ayarlarının çoğunun kontrol edilmesini sağlıyor. Daha küçük olan 8.6 inçlik ekran, iklim kontrolleri, metin girişi ve kısayollar ile ilgileniyor. Kontrol ünitesinin üst kısmında ayrıca harfleri “çizmeye” olanak veren kapasitif bir touchpad bulunuyor. Sıcaklık ve fan ayarı, bu küçük ekrandan gelen veriler doğrultusunda ayarlanabiliyor. Dolayısıyla sürücünün ayar yapması için fiziksel bir apart bulunmuyor.

Audi bilgi eğlence

Yeni araç içi bilgi eğlence sisteminin yeni model A7 otomobillerde bulunduğu belirtiliyor.

Araç bilgi eğlence sistemleri büyüyen bir sektör olmaya devam ediyor. Audi bu sektörde Apple CarPlay ve Google Android Auto gibi bilgi sistemleri ile yarışıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>