Avaya İş Ortağı Ödülleri sahiplerini buldu

0

Avaya İş Ortağı Ödüllerinde; “En İyi İşbirliği Çözüm Ortağı”, “En Çok Büyüyen İş Ortağı” ve “En İyi Veri İletişim İş Ortağı” kategorilerinde İsnet, “En İyi Çağrı Merkezi Uygulamaları İş Ortağı” kategorisinde KoçSistem, “En İyi Toplam Çözüm Sağlayan İş Ortağı” ve “En İyi KOBİ İş Ortağı” kategorilerinde Empatel, “En İyi İşbirliği İş Ortağı” kategorisinde Netser, “En İyi Video İş Ortağı” kategorisinde Balkan, “En İyi Dağıtıcı” kategorisinde TopTel ve “En İyi E-devlet İş Ortağı” kategorisinde Net İletişim ödüle layık görüldü.

Ayrıca, 2014 yılında yaptıkları başarılı çalışmalarla İsnet firmasından  Eyüp Kara ve Empatel firmasından Ömer Özkul, “En Yüksek Katkı Sağlayan” ödülünün sahipleri oldular.

Ödül töreniyle ilgili görüşlerini açıklayan Avaya Doğu Akdeniz Bölgesi Genel Müdürü Sinan Dumlu şunları söyledi:
“Sektöre yeni ve yaratıcı çözümlerin yüksek hizmet kalitesi ile sunulması için iş ortaklarımızın yürüttüğü çalışmalar çok önemli. Avaya İş Ortağı Ödülleri ile bu çalışmalarına verdiğimiz değeri göstermek istiyoruz. Hedefimiz, iş ortaklarımızın sanallaştırma ortamlarına uygun veri merkezleri kurmasına, sofistike çağrı merkezi çözümleri ve bulut tabanlı uygulamalar önermelerine, gelişmiş tümleşik iletişim ve işbirliği uygulamaları sunmalarına yardımcı olmaktır.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>