Başarılı 12 girişimci, hayallerini paylaştı

0

İş Bankası’nın desteğiyle düzenlenen Workup Demo Day etkinliğine katıldık. Girişimcilerle sohbet ettiğimiz videomuzda mikrofonlarımızı bu organizasyona destek veren kişilere ve kurumların temsilcilerine uzattık.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri etkinlikte yaptığımız keyifli röportajlarla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Workup Demo Day yeni mezunlarını verdi

Etkinlikte, Workup dördüncü döneminin öğrencileri mezun oldu. İş Sanat Konser Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte 12 girişimci hayallerini katılımcılarla paylaştı. Dördüncü dönemi geride bırakalan Workup, şimdiye kadar 8 binin üzerinde başvuru aldığını açıkladı.

Etkinlikte mikrofon uzattığımız mentor Ömer Erkmen ise öğrenmeye devam ettiğine dikkat çekti. Yeni nesil girişimcilik ile ilgili konuşan Erkmen, girişimci olmak isteyenler için de hata yaptığında moral bozmamak ve tekrar tekrar denemek gerektiğine, belirsizlikle yaşamaya alışmak gerektiğine dikkat çekti.

İş Bankası’nın 100 milyon TL’lik girişim sermayesi yatırım fonuyla seçilen girişimlere doğrudan katkıda bulunuluyor.

Ülkenin pastasını büyütmek için desteklerin devam edeceğini söyleyen İş Bankası Dijital Bankacılık Bölüm Müdürü Mete Güneş, girişimcilik ekosistemine destek vermeye devam edeceklerinin altını çizdi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>