Binance Card test sürecine başladı

0

Binance Card test

Kripto para sektöründe büyük yenilikler getirecek olan Binance Card test sürecine başladı. Binance Card, kripto para kullanıcıları için önemli kolaylıklar sağlayacak.

Binance Card test sürecinde

Kripto para kullanıcılarının yaşadığı en büyük problemlerden biri, birçok yerde kripto para ile ödeme yapamamaları. Ancak Binance, bunu kolaylaştıracak bir hamle yapıyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao tarafından Nisan 2020’de duyurulan Binance Card, artık kullanıma açılıyor. Zhao, Binance Card’ın nasıl kullanılabileceği ile ilgili detaylı bir tweet paylaştı.

10 Temmuz’da paylaşılan tweet’te Zhao, Binance Card’ın artık beta testine başladığını duyurdu. Binance Card’ın kullanılmaya başlamasıyla, kripto para geçerli olmayan yerlerde de kullanıcılar kripto para ile ödeme yapabilecek.

Beta testleri sonrasında BNB ödemelerinin doğrudan Binance hesabı üzerinden yapılması hedefleniyor. Ayrıca yüzde 99’luk kripto para kullanım oranının, Binance Card’ın yeni özellikleri sayesinde yüzde 100’e çıkabileceği konuşuluyor. Ayrıca ABD dolarına endeksli olan Binance2ın sabit coini BUSD, BitTorrent’te ödeme seçenekleri arasında listeleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>