Binance sel mağdurları için bağış yaptı

1

Binance sel

Kripto para piyasasının en önemli borsalarından biri olan Binance sel mağdurları için bağışta bulundu. Binance, Japonya’daki sel felaketi için mağdurlara yardımcı olacak.

Binance sel felaketi için 1 milyon dolar bağışladı

Japonya’yı etkisi altına alan sel felaketinde 70 kişi hayatını kaybetti. Bu selde 40’tan fazla kişi kayboldu ve kurtarma çalışmaları için binlerce asker görevlendirildi. Sel felaketi ile oldukça zor günler geçiren Japonya’ya kritpto para borsası Binance’dan destek geldi. Binance, bu felaket nedeniyle sel mağdurlarına toplamda 1 milyon dolarlık bağışta bulundu. Ayrıca bir bağış hesabı açan şirket, gelen bağışları da sel mağdurlarına ileteceğini duyurdu.

Açılan yardım hesabına, anonim olarak ETH ya da ERC20 uyumlu tokenler ile bağışta bulunulabiliyor. Binance, kendi ismiyle bağış yapmak isteyenlerin ise [email protected] adresine mail ile bilgilerini iletebileceğini belirtti. Ayrıca tüm yardım sürecinin tamamen şeffaf bir şekilde yürütüleceğini duyurdu.

Kripto para piyasasındaki şirketlerin bu tip yardımlarda bulunması medyada büyük ilgi uyandırıyor. Daha önce de Ripple, ABD’deki okullar için 29 milyon dolarlık XRP yardımında bulunarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Yorumlar

  1. Japonya’nın bağışa mı ihtiyacı var. Binance de reklam peşinde:)…

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>