Bitcoin Cash dibe vurdu!

0

Bitcoin Cash

Bitcoin’in ardından Bitcoin Cash de dibe vurarak yatırımcılarını üzdü. Bitcoin Cash son dönemde neredeyse yüzde 78 değer kaybı yaşadı.

Bitcoin Cash 3500 dolar kayıp yaşadı

Bitcoin’de yaşanan işlemlerde gecikme süreleri, işlem ücretleri gibi sorunları ortadan kaldırmak için bir grup geliştirici tarafından BCH piyasaya sürülmüştü. Piyasaya çok hızlı bir giriş yapan BCH, Bitcoin’de yaşanan teknik sorunları ortadan kaldırmada etkili olmuştu. Hatta bir dönem bir dönem Bitcoin’in yerini alabileceği de konuşulmaktaydı. Ancak başta Bitcoin olmak üzere diğer kripto para birimleri gibi BCH de dibe vurdu.

Son dönemde birim başına 3500 dolar değer kaybeden BCH, yüzde 78 oranında değer kaybı yaşamış oldu. Böylelikle yüzde 65 oranında değer kaybı yaşayan Bitcoin’e kıyasla çok daha kötü bir performans gösterdi.

BCH şu an için yatırımcılarını üzmüş olsa da bunun tüm kripto para piyasası için geçerli olması tekrar yükseliş için umut verebiliyor. Ayrıca BCH’nin teknik alt yapısının da sağlam olması, yatırımcıların güvendiği bir diğer konu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>