Bitcoin fiyatı 14.000 doların altına geriledi!

0

Bitcoin fiyatı

Bitcoin geçtiğimiz hafta müthiş bir ivme yakalamış ve fiyatını 20.000 dolar civarlarına kadar yükseltmeyi başarmıştı. Ancak bu yükseliş trendi bu hafta devam etmedi ve kripto paranın ulaştığı en yüksek değere göre %25 gerileme yaşanarak 14.000 doların altına inildi.

Şu anda Coinmarketcap verilerine göre en popüler kripto para, 13.338 dolar seviyelerinde işlem görüyor. 

Bitcoin fiyatı ne olacak?

Her kripto parada olduğu gibi Bitcoin de oldukça inişli çıkışlı bir grafik çizmeye devam ediyor. Bu hafta görülen dramatik düşük, aynen devam edebileceği gibi tam tersi yukarıya doğru bir ivmelenme de görebiliriz.

Bitcoin fiyatı

Bugüne kadar teknoloji ve finans dünyası ile ilgili analiz yapan birçok kişi, 2018‘de kripto paranın daha önce görmediği kadar yüksek değerlere çıkacağını söylüyordu. Farklı şekilde bazı kişiler de krito parayı “balon” olarak nitelendiriyor ve insanların uzak durması konusunda uyarıyor.

Bu yılın başında 1.000 dolar seviyesinde olan kripto paranın, 19,666 dolar seviyelerine kadar yükseldiğini görmüştük. Bakalım yeni yılda hem Bitcoin hem de diğer kripto para birimlerinin akıbeti ne olacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>