Bitcoin ilk kez 12 bin doları barajını aştı!

0

Bitcoin fiyatı

Bitcoin, henüz geçtiğimiz hafta 10 bin dolar barajını geçmiş ve ardından yaşadığı birkaç dalgalanmanın ardından tekrar yükselişe geçmişti. Yükselişini hızla devam ettiren kripto para, 12.000 dolar barajını da geride bıraktı.

Bitcoin 12 bin dolar barajını da aştı

Son yıllarda müthiş bir ivme yakalayan ve bu sebeple birçok kişinin blockchain ve diğer kripto para birimlerine de ilgi duymasını sağlayan Bitcoin, aynı zamanda dolaşımda olan değeriyle de rekor kırdı. Şu anda 200 milyar doları gören kripto para, yatırımcılarını mutlu ediyor.

 

Hatırlarsanız 2011 yılında kripto paraya 11 milyon dolarlık yatırım yapan Winklevoss , artan değer sonrası ilk “bilenen” Bitcoin milyarderi sıfatına erişmişti. Kripto paranın geleceği ile ilgili birçok farklı görüş olsa da, bugüne kadar gördüğümüz analizler genelde daha da artacağı yönünde oluyor. Bakalım hem Bitcoin hem de diğer kripto paralar yakın gelecekte kendilerine nasıl bir yol çizecek?

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>