BitMart kripto borsası kullanıcıları paralarını geri almayı bekliyor

0

BitMart kripto borsası

BitMart kripto borsası hacklendiğinden bu yana zorlu bir dönemde geçiyor. Borsanın kullanıcıları halen paralarını geri alabilmeyi bekliyor.

BitMart kripto borsası hackten sonra toparlanamadı

Kripto para borsası BitMart, platform çapında 200 milyon dolarlık saldırının kurbanlarına tam bir geri ödeme sözü verdi. Ancak yayınlanan bir rapora göre bazı kullanıcılar hala paralarını geri alamadılar.

Bilgisayar korsanları, BitMart’ın internete bağlı bir kripto cüzdanı olarak bilinen sıcak cüzdanlarından birine erişmek için çalınan bir gizlilik anahtarını kullandı. Olaydan kısa bir süre sonra BitMart, “olayı kapatmak ve etkilenen kullanıcıları tazmin etmek için” kendi finansmanını kullanacağını duyurdu. Ancak rapora göre, hala paralarının iade edildiğini görmemiş olan birkaç şikayetçi kullanıcı var.

Rapor, 40.000 doları krediden olmak üzere BitMart’ta 53.000 dolar değerinde SafeMoon depoladığını söyleyen İranlı bir mültecinin deneyimini ayrıntılarıyla anlatıyor.

BitMart hackinde çalınan tüm tokenler arasında, blockchain güvenlik şirketi PeckShield’den gelen veriler, SafeMoon’un en sert darbeyi aldığını gösteriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>