BKM Express’le yapılan bağışlar 10 milyon TL’ye ulaştı

0

BKM Express, kullanıcıları ile sivil toplum kuruluşları arasında köprüler kurarak sosyal sorumluluk bilincini yükseltmeyi hedefliyor

Türkiye’de dijital bağışın öncülüğünü üstlenen ve bu kültürün yaygınlaşması amacıyla projeler hayata geçiren Türkiye’nin Dijital Cüzdanı BKM Express, Şubat 2020 itibarıyla 400 bin işlemle 120’den fazla vakıf ve derneğe 10 milyon TL’den fazla bağış yapılmasına aracılık etti.

BKM Express özel günlerinde STK’ların yanında
 BKM Express sayesinde birçok kanaldan hızlı ve kolayca sivil toplum kuruluşlarına (STK) ulaşabilen kullanıcılar, BKM Express mobil uygulaması üzerinden tek bir tuşla, www.bkmexpress.com.tr üzerinden ise karekod aracılığıyla STK’lara bağış yapabiliyor. BKM Express ayrıca STK’ların web sitelerinden de bağış toplanmasına aracılık ediyor. “Yuvarla” özelliği sayesinde ise BKM Express kullanıcıları, yaptıkları alışverişlerde isterlerse küsuratları yuvarlayarak STK’lara bağışlanmasını sağlıyorlar. Her yıl sosyal sorumluluk takvimi hazırlayarak, STK’ların özel günlerinde yanında olan BKM Express, son iki senedir aralık ayında düzenlediği Geleneksel BKM Express Bağış Haftası ile de küçük katkıların büyük farklar yaratabileceğine dikkat çekerek, kullanıcılarının yılı iyilikle kapatmalarını sağlıyor.
 

 

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>