Bob Swan benchmark puanları hakkında konuştu

0

Bob Swan benchmark

Intel CEO’su Bob Swan benchmark puanları konusunda rahatsızlık duyduğunu söyledi. Swan, her şeyin benchmark puanı olmadığını belirtti.

Bob Swan benchmark puanlarından rahatsız

Intel’de CEO’luk görevine devam eden Bob Swan, teknoloji dünyasına yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Swan, özellikle benchmark puanları konusunda dikkat çekti.

Şu anda PC sektörünün benchmark puanları üzerine kurulu olduğunu söyleyen Swan, bu konuda duyduğu rahatsızlığı belirtti. Swan, her şeyin benchmark puanı demek olmadığı, söz konusu işlemcilerin geniş bir ölçekte sağladığı faydalar ve yeniliklerin analiz edilmesinin önemli olduğunu söyledi. Swan’a göre donanım ve yazılımların değerlendirilmesi konusunda benchmark puanları çok a büyük anlamlar ifade etmiyor.

Ayrıca Swan’a göre yaşadığımız bu salgın süreci teknolojilerin çözüm odaklı olması gerektiğini gösterdi. Bununla birlikte sürekli olarak gelişen endüstrinin ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamanın da ne denli önemli olduğunu görmüş olduk.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>