Bolstra, 1.5 Milyon dolar yatırım almayı başardı

0

Müşteri yönetimi şirketi olarak ön plana çıkan Bolstra, ürün geliştirme ve büyüme için uzun zamandan beri finansman ararken, sonunda beklenen yatırımın alındığı duyuruldu.

Bolstra, hizmet olarak oldukça uygun bir iş çözümü sunarken, mevcut hizmetlerin geliştirilmesi ve farklı yazılımların geliştirebilmesi adına maddi açıdan bazı çözümlerin arandığı biliniyordu. Firma tarafından yapılan son açıklamalarda ise yatırım konusunda müjdeli haber verildi. Platform 1,5 milyon dolarlık finansman ile destekleneceği yönündeki haberlerle gündemde yer alırken, böylesine bir yatırım firma adına işleri kolaylaştıracak.

Yatırım turunda Allos Ventures ve 4G Ventures ön plana çıkarken, özel yatırımcıların destekleri ile birlikte 1,5 milyon dolar gibi yüksek bir rakama ulaşılması da Bolstra adına beklentileri aşan bir durum oldu.

İş Çözümlerinde Bolstra Daha Etkin Olacak

Müşteri yönetim sistemi olarak tanınan firma, bu konudaki başarılarıyla çoğu firma için en önemli iş ortaklarından birisi olmasını sağlıyor. Satış öncesi ve sonrasında müşteri yönetimi ve takibi adına önemli bir destek veren marka, bu yatırım sonrasında farklı özellikleri de sunmayı başarabilir.

Marka CEO’su Haresh Gangwani, Aralık ayındaki ürün lansmanından hemen sonra gelen olumlu tepkinin bir fırsat olarak değerlendirildiğini söyledi. Ürünün büyüme hızını daha da artırmak için hem geçmiş hem de yeni yatırımcılardan sermaye almayı başardıklarını söyleyen CEO, yaptığı bu açıklama ile birlikte oldukça etkin bir şekilde ilerlemelerini sürdüreceklerini söyledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>