Techinside Google News
Techinside Google News

BtcTurk PRO nedir?

BtcTurk Türkiye’nin ilk kripto platformu olarak faaliyetine sürdürüyor. Pofesyonellere BtcTurk PRO'yla hizmet veriyor. BtcTurk PRO nedir?

Temmuz 2013 tarihinde kurulan BtcTurk, Türkiye’nin en büyük kripto para alım satım platformu görevi görüyor. Türk Lirası cinsinden ilk Bitcoin alım satımına aracılık eden platformun şu anda 800’ün üzerinde çalışanı bulunuyor. BtcTurk, Elliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetiliyor. Ayrıca 5 milyondan fazla kullanıcısına 7/24 hizmet veriyor.

Önemli yatırımlara ve kurumsal ortaklıklara imza atan BtcTurk, kullanıcılarına Türk Lirası ile 7 gün 24 saat Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini alıp satma olanağı sağlıyor. Kullanıcılar ayrıca diledikleri zaman Türk liralarını platformdan bir Türk banka hesabına serbestçe çekebiliyor.

- Advertisement -

BtcTurk, Türkiye’nin ilk kripto para alım satım platformu olarak hizmet vermeye devam ediyor. 2013 yılında kurulan BtcTurk, Türkiye’nin en eski kripto borsalarından biri konumunda yer alıyor. Son verilere göre 5milyon profesyonel kullanıcıya sahip. 100.000.000 TL ödenen sermaye ile hizmet vermeye devam ediyor.

Bireysel kullanıcıların yanı sıra BtcTurk PRO ile profesyonel yatırımcılara yönelik çeşitli hizmetler sağlanıyor. BtcTurk PRO’da ilk dikkat çeken alım satım yapılabilen kripto para sayısının fazlalığı. Bununla birlikte ekranlar, araçlar sağlanıyor. Raporlar ve kullanıcılara sunulan yeni güvenlik uygulamaları önemli bir kolaylık ve güvenlik sağlıyor. Bu ürün ileri düzey kullanıcıların daha hızlı ve profesyonelce yatırım kararı vermesine yardımcı oluyor. Ayrıca yatırım kararı sırasında yapılması gerkeen analizler daha kolay şekilde yapılabiliyor. 24 saatlik exchange seviyesinin 76 milyon dolar olması, yatırımcı profilinin gücünü de gösteriyor. Platform, profesyoneller için yeni bir hizmet vermeye başlıyor. BtcTurk PRO nedir sorusuna yapılabilecekleri ekleyerek cevap vereceğiz.

BtcTurk PRO nedir ve hangi avantajları sağlıyor?

  • BtcTurk PRO temel olarak aşağıdaki konularda avantajlar sağlıyor:
  • Fiyat grafiklerinde, Tradingview tarafından sağlanan halka açık indikatörler ve çizim araçlarının kullanımına imkan tanıyor.
  • Çok sayıda göstergeyi istenilen aralıklara raporlayan sisteme erişim sağlayabilirsiniz.
  • Sayfalar arasında geçiş yapmanıza gerek kalmıyor. İstediğiniz kripto paraların fiyat grafikleri ve derinlik tablosunu bir arada takip edebiliyorsunuz.
  • Anlık ve geçmiş verilere API aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.
  • OAuth2 ile hesabı sayesinde 3. parti uygulamalara bağlanabiliyorsunuz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:12:09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir