Bu teknoloji gülüşünüzü değiştirecek!

0

Teknoloji hayatın her alanında önemli değişimler yapıyor. Bu alanlardan biri de sağlık. Sağlık sektörüne teknolojinin eli değdikçe hem insan hayatını kolaylaştıran hem de pratik hale getiren yenilikler karşımıza çıkıyor. Biz de bu videomuzda  sağlık ve teknoloji işbirliğinin gülüşümüzü nasıl değiştirdiğini Ortodonti uzmanı Dr. Ferdi Allaf‘tan dinliyoruz.

Sağlık ve teknoloji iç içe geçiyor!

Ortodonti uzmanı Dr. Ferdi Allaf, bize teknolojinin gülüşümüzü nasıl güzelleştirdiğini anlatıyor. Invisalign teknolojisini kullandıklarını söyleyen Allaf, tedaviye başlamadan tedavinin sonucunu hastanın görmesini sağlıyor. Bilgisayar ekranında hastalara nasıl bir sonuç alacaklarının gösterildiği teknoloji ile hem kısa hem de konfor bir tedavi gerçekleştiriliyor.

Sağlık ve teknoloji iç içe geçiyor. Bu da ileride daha öngörülebilir tedavilerin önünü açıyor. Hangi dişe ne kadar kuvvet uygulanabileceği bile bilgisayar ortamında görülebiliyor. Ayrıca, dişin sonrasında hangi hale gelebileceği de bu teknolojiler sayesinde öngörülebiliyor.

Sağlık sektörünün teknoloji ile birlikte yaptığı yolculuk hem hasta hayatını hem de doktor hayatını önemli derecede kolaylaştırıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>