Bugatti elektrikli çocuk arabası tükendi

0

Bugatti elektrikli çocuk arabası

Bugatti elektrikli çocuk arabası satışına başlayarak oldukça ilginç bir adım atmıştı. Ancak bu çocuk arabası çok kısa bir sürede tükendi.

Bugatti elektrikli çocuk arabası 3 haftada tükendi

Bugatti, efsanevi aracı 1924 Type 35 Lyon Grand Prix’e yönelik ilginç bir çalışmaya imza attı. Bu efsanevi aracı 4’te 3 boyutlarında yeniden modelleyen Bugatti, BugattiBaby II isimli yeni model aracını satışa çıkarmıştı.

Çocuklar için 1 kW gücünde 10 km/s hıza ulaşabilen bu araç, yetişkin modunda ise 4 kW gücünde 45 km/s hıza ulaşabiliyor.

Yarış aracının birebir aynısı olacak şekilde üretilen bu modelden yalnızca 500 adet satışa çıkarılmıştı. 33 bin dolar fiyat etiketiyle satışa çıkarılan bu elektrikli bebek arabası, 3 hafta gibi kısa bir sürede tamamen tükendi.

Bugatti, aracın hayranlarının gösterdiği ilgiden çok memnun olduklarını açıkladı. Aracın yeniden üretilip üretilmeyeceği konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>