Techinside Google News
Techinside Google News

Buluta geçmekten çekinmeyin

Eğer bulut servislerinde işletmeniz için henüz doğru bir çözüm bulmadığınızı düşünüyorsanız tümüyle Türkiye'de üretilmiş bir servis ile sizi tanıştıralım.
- Advertisement -

Geçtiğimiz günlerde İşletmeler için gerekli 10 bulut servisi başlığı ile bir haber yapmıştık. Her ne kadar bu servislerden bazıları Türkçe dil desteğine sahip olsa da hiç biri tümüyle yerli kaynaklar ile hayata geçirilmiş servisler değil. Eğer bu servislerden herhangi birini kullanmadıysanız veya buluta geçiş ile alakalı çekinceleriniz varsa size tümüyle Türkiye’de üretilmiş, Türkçe dil desteğe sahip ve Türkiye’deki pek çok KOBİ’nin ihtiyacına cevap verebilecek bir alternatif sunabiliriz; Ofisim.com

ofisimcom_logo

Kurumsal yazılım şirketi Etiya tarafından hayata geçirilen Ofisim.com KOBİ’lerin bulut teknolojisine yapacakları ilk yatırım maliyetlerini minimize etmeyi hedefliyor. Kullanıcı dostu sade bir tasarıma sahip olan Ofisim.com içinde işletmeler kişi, firma, proje, doküman, fırsat , görev gibi en temel ihtiyaçları gayet kolayca yönetebiliyor. Bu açıdan ele alındığında ofisim.com çok temel bir CRM çözümü olarak değerlendirilebilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir