CES 2021 ne zaman ve nasıl düzenlenecek? Beklenen açıklama geldi!

0

CES 2021

“CES 2021 ne zaman düzenlenecek?” sorusu için beklenen yanıt geldi. 1967 yılından beri düzenlenen Consumer Electronics Show, kapılarını her yıl ocak ayında insanlara açıyor. Türkçesi Tüketici Elektroniği Fuarı olan bu etkinliği binlerce kullanıcı merakla bekliyor.

Google home office çalışma sistemini uzattı

CES 2021 ne zaman ve nasıl düzenlenecek?

Nevada eyaletinin Las Vegas şehrinde düzenlenen bu organizasyon, geçen yıl 7 Ocak – 10 Ocak tarihleri arasında kullanıcılara ev sahipliği yaptı. Corona virüsü sebebi ile birçok etkinliğin iptal edilmesi insanları bir hayli üzmüştü.

CES etkinliklerini yöneten Consumer Electronics Association isimli oluşumun başkanı olan Gary Shapiro, CES 2021’nin 6 Ocak – 9 Ocak tarihleri arasında düzenleneceğini açıkladı. Katılımcıları yeni bir format bekliyor.

CES 2021 ne zaman

Shapiro, bu etkinliğin tamamen dijital bir deneyim eşliğinde yönetileceğini açıkladı. Buradan hareketle, geleneksel yöntemin aksine, bütün sunumlar İnternet üzerinden yapılacak. Katılımcılar da sunumlara İnternet üzerinden iştirak edecek.

Bu yıl 171 bin ziyaretçiyi ağırlayan CES 2020, salgın döneminden önce gerçekleştirilmişti. Gary Shapiro, COVID-19 salgınının olduğu bir ortamda on binlerce kişiyi ağırlamanın güvenli olmayacağını söyledi.

CES 2021

Shapiro, teknolojinin insanlara öğrenme, çalışma ve deneyimleme konularında (salgına rağmen) çok yardımcı olduğunu düşünüyor. 63 yaşındaki yönetici, CES 2021’nin benzersiz bir deneyim sunacağını ifade etti. Böylece “CES 2021 nasıl düzenlenecek?” sorusunun cevabı da ortaya çıkmış oldu.

CES 2022’nin dijital bir formata gerek kalmadan düzenlenmesi bekleniyor. Eğer salgın sürecinin yarattığı tehlike ortadan kalkarsa insanlar tekrar bir araya gelecek ve eski CES formatı aynen devam ettirilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>