Techinside Google News
Techinside Google News

ChatGPT paylaşım özelliği ile sohbetler paylaşılabiliyor

ChatGPT paylaşım özelliği kullanıcıların ChatGPT ile yaptıkları sohbeti bir bağlantı olarak paylaşmasını sağlıyor.

ChatGPT paylaşım özelliği kullanıcıların ChatGPT ile yaptıkları sohbeti bir bağlantı olarak paylaşmasını sağlıyor.

Tüm ChatGPT kullanıcılarına sunulan yeni paylaşım seçeneği, daha sonra başkalarıyla paylaşabileceğiniz bir sohbet bağlantısı oluşturacak. Paylaşılan bağlantı, diğer kişinin ChatGPT hesabı olsun ya da olmasın açılacak.

- Advertisement -
ChatGPT paylaşım özelliği

Hesabı olmayan kişiler için konuşma, yapay zeka ile aranızdaki tüm gidip gelmeleri gösteren statik bir web sayfası olarak görecek. ChatGPT hesabına sahip olanlar, kendi takip soruları ve istekleri ile sohbeti görebilecek ve devam ettirebilecek.

Paylaşım seçeneği, hem ücretsiz ChatGPT kullanıcıları hem de ücretli Plus hesabı olanlar için aynı şekilde çalışıyor. Şimdilik, yalnızca ChatGPT web sitesinde mevcut ve yeni çıkan iOS uygulamasında mevcut değil.

Paylaşım özelliği nasıl kullanılıyor?

  • Mevcut veya önceki bir sohbeti paylaşmak için kenar çubuğundaki girişine tıklayın ve ardından Paylaş simgesine tıklayın.
  • Sohbet Bağlantısını Paylaş penceresi, sohbetin adını ve içeriğini görüntüler, böylece paylaşmadan önce onu önizleyebilirsiniz.
  • Önizleme penceresindeki üç nokta simgesini tıkladığınızda adınızı paylaşabilir veya anonim tutabilirsiniz.
  • Daha sonra e-posta, metin veya başka bir yöntemle birine gönderebileceğiniz bağlantıyı oluşturmak için Bağlantıyı Kopyala düğmesini tıklayın.

Paylaşılan görüşmelerinizi yalnızca bağlantıya sahip kişiler görüntüleyebilir. Belirli bir sohbete daha fazla erişimi engellemek için Paylaş simgesine tıklayın, üç nokta simgesini seçin ve ardından Bağlantıyı sil’e tıklayın. Ancak, bağlantının silinmesi görüşmeyi alıcının sohbet geçmişinden kaldırmıyor. Bir bağlantı aracılığıyla paylaşılan sohbet, siz ve diğer kişiler için statik kalıyor. Görüşmeye devam ederseniz, tüm yeni istekler ve yanıtlar yalnızca sizin için görünüyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir