Techinside Google News
Techinside Google News

ChatGPT’nin Ücretli Özellikleri Ücretsiz Oldu: Özel GPT’ler Yolda!

OpenAI, ChatGPT’nin ücretsiz kullanıcıları için büyük bir güncelleme sundu: Özel GPT'ler, veri analitiği ve daha fazlası artık ücretsiz!
- Advertisement -

Mayıs ayında büyük bir güncelleme ile OpenAI, ChatGPT’nin ücretsiz kullanıcıları için önemli yenilikler sundu. Daha önce sadece ücretli abonelere sunulan özellikler artık ücretsiz kullanıcıların da hizmetinde olacak. Bu özellikler arasında özel GPT’lere erişim, veri analitiği, grafik oluşturma ve fotoğraf analizi yer alıyor.

Mayıs ayının başlarında yapılan bu güncelleme ile OpenAI, ücretsiz kullanıcıların özel GPT’lere, veri analitiği ve grafik oluşturma araçlarına erişimini sağladı. OpenAI, Twitter’da yaptığı duyuruda, “Tüm ChatGPT ücretsiz kullanıcıları artık tarama, görsel, veri analizi, dosya yükleme ve GPT’leri kullanabilir” açıklamasında bulundu.

ChatGPT ücretsiz

Özel GPT‘ler, daha önce yalnızca ücretli abonelere sunulan bir özellikti ve şimdi ücretsiz kullanıcılar için de kullanılabilir hale geldi. Kullanıcılar, isteğe bağlı bir tezaurus ve Ikea alışveriş rehberi gibi modelleri keşfedebilirler. Özel GPT’leri oluşturanlar, bir gelir paylaşım programına katılma şansına da sahip olacaklar.

Veri analitiği ve grafik oluşturma özellikleri de artık ChatGPT ücretsiz kullanımında kullanıcıların hizmetinde. OneDrive ve Google Drive verileriyle hızlı analizler yapabilir ve özelleştirilebilir grafikler oluşturabilirler. Ücretli aboneler ise hala daha az mesaj sınırı gibi avantajlara sahip olacaklar.

Ücretsiz kullanıcılar, GPT-4 mesaj sınırına ulaştıklarında GPT-3.5’e geri dönecekler. OpenAI, Scarlett Johansson’ın Her filmindeki performansına benzeyen Sky sesini kaldırdı, ancak diğer ses seçenekleri kullanılabilir olmaya devam ediyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir