Cisco Live 2019’da neler yaşandı?

0

Cisco Live

Geçtiğimiz günlerde BT ve ağ çözümleriyle ön plana çıkan bir marka olan Cisco‘nun düzenlediği, Cisco Live etkinliğine katıldık. IoT, yapay zeka ve daha birçok alanda kurumsal çözümlere yer verilen bu büyük etkinlikte, dijital geleceğin yol haritası çizildi.

Cisco’nun müşterileri, sektör liderleri ve basına açık olan bu özel etkinlikte, dijital dönüşümün son durumu ve geleceği masaya yatırıldı. Biz de bu etkinliğin katılımcılarından biri olan çok özel röportajlar gerçekleştirdik. İsterseniz sözü uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

Cisco Live 2019’da neler yaşandı?

Cisco ve Cisco partnerlerinin sunduğu dijital çözümlere yer veren etkinlikte, Nesnelerin İnterneti önemli bir yer kaplarken, bu teknolojinin kapsamının nasıl arttırılabileceği hakkında fikirler, düşünceler ve projeler masaya yatırıldı.

David Goeckeler ve Larry Brilliant gibi önemli isimlerin düzenlediği konferanslar ise herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Veri merkezleri, şirket ağları, güvenlik, teknik eğitim, DevNet ve BT Yönetimi alanlarında gerçekleştirilen sunumlarla, katılımcıların bu teknolojilere yatırım yapmasının önü açılmış oldu.

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>