Coinbase Kripto Patent Grubu’nun kurucu üyesi oldu

0

Coinbase Kripto Patent

Coinbase Kripto Patent Grubu yani COPA için kurucu üye olarak seçildi. COPA, finans şirketi Square tarafından yönetilmeye devam ediyor.

Coinbase Kripto Patent Grubu’na katıldı

Kripto para sektöründe yaşanan büyümeyle, bu büyümeyle oluşan açık finansal sistemin geleceğinin de planlanmasını gerekli hale getiriyor. Kripto Patetn Grubu da bu yönde önemli çalışmalara imza atıyor.

Finans şirketi Square’in yöneticisi olduğu COPA için Coinbase kurucu üye olarak seçildi. Conbase’de danışman olarak görev yapan ve COPA’nın yeni yönetim kurucu üyesi Brittany Cuthbert, kripto ekonomisi içinde inşa edilen tüm projelerin güçlendirilmesine önem verdiklerine dikkat çekti. Bunun için COPA üyeleri ile birlikte çalışmak için heyecanlı olduklarını dile getirdi.

Cuthbert, COPA’nın kripto para birimi başarısında inovasyon yapmak ve mevcut teknolojileri geliştirmek için bir araya gelen bi topluluk olduğunu dile getiriyor. 20 yılı aşkın süre yeni teknolojileri kıyaslayan standart patent sistemi yerine, ortakların bir araya gelerek çalıştığı COPA’nın bu ekonominin gelişmesinde büyük bir katkısı olacak.

COPA’nın kripto paralardaki temel teknolojiyi herkesin kullanmasını sağlayarak patent sorununu çözmesi bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>