Coinbase listelemesi rekor getirdi

0

Coinbase listelemesi

Coinbase listelemesi sonucunda iki kripto para birimi rekor kırdı. Listeleme sonucundaki artış, Coinbase’in ne kadar güçlü olduğunu yine gösterdi.

Coinbase listelemesi rekoru beraberinde getirdi

Şu anda dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, kripto para sektöründe büyük bir güce sahip. Coinbase’in listeleme yapması veya listeden çıkarması para birimleri üzerinde büyük bir etki yapıyor.

ETH tabanlı iki proje olan SKL ve MATIC’in Coinbase’de listelenmesi, kripto para sektöründeki en iyi rallilerden birini beraberinde getirdi. SKL ve MATIC, listelemeyle birlikte tüm zamanların rekorunu kırdı. Ancak ilginç bir şekilde listelenen çüncü para birimi SUSHI’de ise kayda değer bir hareketlilik görülmedi.

Listeleme sonrasında SKLA yüzde 200, MATIC ise yüzde 88 artış yaşadı. SUSHI ise sadece yüzde 7’lik yükselişte kaldı. Coinbase’in portföyünü genişletmek amacıyla yeni kripto para birimlerini listelemesi, para birimlerinde yükselişi de beraberinde getiriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>