CRO değeri yüzde 380 arttı!

0

CRO değeri

Crypto isimli web sitesinin kripto para birimi, CRO değeri yüzde 380 artış gösterdi. Üstelik bu artş pump ve dump kaynaklı olmadı.

CRO değeri nasıl arttı?

2018 yılı boyunca kripto para birimleri sert iniş ve çıkışlar gösterdi. Ancak bu değişimler genellikle pump ve dump kaynaklı değişimler oldu. 2019 yılında da devam eden bu etki sert iniş ve çıkışlarla piyasada etkisini gösterdi. Ancak son bir haftalık süreçte Crypto isimli web sitesinin kripto parası pump ve dump kaynaklı olmayan bir değişim yaşadı. CRO isimli para biriminin değeri son 1 haftada yüzde 380 artış gösterdi.

7 Mart tarihinde 0.013 dolar değerindeki CRO, 14 Mart tarihi itibariyle 0.0625 dolar seviyelerinde ulaştı.

CRO’da yaşanan bu yükselişin en büyük nedeni olarak, Hindistan’ın en çok bilinen kripto para piyasalarından Indodax’te sergilenmesi gösteriliyor. Bittrex dahil birçok büyük kripto para piyasasına listelenmeye başlayan CRO’nun bundan sonra nasıl bir değişim göstereceği merak ediliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>