Dan Bilzerian kripto para piyasasına geri dönüyor

0

Dan Bilzerian kripto para

Dan Bilzerian kripto para piyasasına geri döneceğini sosyal medya üzerinden duyurdu. Dan Bilzerian kripto para birimleri ile servetine servet katmayı planlıyor.

Dan Bilzerian kripto para yatırımı yapacak

Sosyal medya fenomeni Dan Bilzerian, tartışmalı hayatı nedeniyle daha önce birçok kez gündeme gelmişti. Toplam serveti 100 milyon dolar olan Bilzerian, özellikle para harcama şekliyle tartışma yaratıyordu. Sosyal medya fenomeni, son olarak kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla, kripto para yatırımı yapacağını duyurdu. Bilzerian’ın kripto para piyasasına geri dönmesi, piyasada son günlerde yaşanan düşüş sonlanacak mı sorularına neden oldu.

Bilzerian, daha önce sosyal medya üzerinden kripto para birimlerinin bir anda fırlamasını izlemenin tam bir çılgınlık odluğunu söylemişti. Daha sonra yaptığı yatırımdaki para birimlerinin paylarını açıklamıştı ve yüzde 50 Bitcoin, yüzde 25 Ethereum, yüzde 15 Monero ve yüzde 10 Bitcoin Cash yatırımının olduğunu söylemişti.

Bilzerian’ın piyasaya tekrar geri dönmesinin kripto para birimlerini nasıl etkileyeceği şimdiden merak ediliyor. Birçok ünlü kripto para piyasasına yatırım yapmaya devam ediyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>