Denize sıfır teknolojiye uyum sağlayan en iyi 3 otel

0

Denize sıfır konumda yer alan oteller, deniz ile tesis arasında herhangi bir yapı ya da engel olmayan ve yürüme mesafesinde olan tesislere denize sıfır tesis denmektedir. Birbirinden güzel manzaranın yanı sıra masmavi denize sıfır konumda yer alan odaların yanı sıra tesislere özel plaj alanlarının bulunduğu ve tesis dışına hemen çıkıldığında denizin en iyi şekilde keyfini çıkarabilmenize olanak sunan Denize sıfır oteller, yaz aylarında tatil yapmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği özellikler arasında yer almaktadır.

Denize sıfır oteller, Lara, Side, Çeşme, Kuşadası, gibi Marmara bölgesinin en önemli tatil yerleri arasında gelirken aynı zaman da Akdeniz bölgesinde de birbirinden güzel denize sıfır oteller ve bölgeler bulunmaktadır. Tatil yapmak isteyenlerin yaz aylarında hem deniz hem de tesis bünyesinde bulunan havuzun en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler tarafından tercih edilir.

Bu tesislerin aynı zaman da kendilerine özgü plajlarının yanı sıra tesis bünyesinde bir ya da birden fazla su sporlarıyla birlikte keyifli zamanlar geçirmeleri için plaj ve denizde farklı ve keyifli aktiviteleri de misafirlerine sunmaktadır.

Denize Sıfır Oteller

  • VONRESORT Elite: Side merkeze 12 kilometre ve Antalya Havalimanına 55 kilometrelik mesafede bulunan bu tesis toplamda 20.000 metre kare alan üzerine kurulmuş ve denize sıfır konumda yer alan Side’nin en önemli ve en iyi hizmetini sağlayan tesislerin başında gelmektedir. Tesis bünyesinde günlük olarak temizlenen 180 oda ile hizmet veren bu tesisin ayrıca 1800 metre kare alan olan özel bir plajı da bulunmaktadır.

  • Tesis bünyesinde Aquapark, açık havuz, iskele, kaydırak bulunmaktadır. Ayrıca müşterilerin tesis konaklamaları süresince keyifli zaman geçirmeleri amacıyla Basketboll, Bowling, Masa tenisi, Voleybol, Bilardo, Fitness, Masaj, Bisiklet, Hamam, Sauna, Animasyon, Canlı müzik, SPA, Kano, Jet ski, ve Rüzgar sörfü gibi aktiviteleri bulunmaktadır Bunun yanı sıra çocuklu aileler için çocuk havuzu, çocuk kulübü, çocuk büfesi ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

 

  • Swandor Hotels & Resort Topkapı Palace: Antalya şehir merkezine 20 Kilometre ve Antalya Havalimanına 16 kilometrelik mesafede bulunan bu tesis 85.000 metre kare alan üzerine kurulmuş denize sıfır konumda yer alan ve günlük en iyi şekilde temizlenen toplamda 908 oda ile hizmet vermektedir. Denize sıfır konumda yer almasının yanı sıra 250 metre uzunluğunda ve ip ince bir kum plaja sahiptir.

  • Tesiste konaklayan misafirlerin konaklama süreleri boyunca keyifli dakikalar geçirmeleri amacıyla Beach Voley, Fİtness, Bilardo, SPA, Animasyon, Bowling, Kano, Katamaran, Masaj, Sauna, Rüzgar Sörfü, Sauna, Tenis kortu, Voleybol, Yelkenli, Yoga, Tenis kortu, Play station, Türk hamamı, Su kaydırağı, Motorlu su sporları gibi birbirinden farklı ve keyifli aktiviteleri bulunmaktadır. Ayrıca çocuklu ailelerin keyifli tatilin tadını çıkarmaları amacıyla bebek bakımı, çocuk bakımı, çocuk oyun alanı, çocuk havuzu, çocuk büfesi, çocuk kulübü, çocuk animasyonu ve özel çocuk bakım hizmeti bulunmaktadır.

 

  • Radisson BLU Resort & Spa Çeşme: Çeşme merkeze 5 kilometre ve Adan Menderes Havalimanına 88 kilometre mesafede yer alan bu tesis denize sıfır konumda olan ve günlük olarak temizlenen 311 oda ile hizmet vermektedir. Kendine ait plajı bulunan bu tesisin açık ve kapalı havuzunu da bulunmaktadır.

  • Tesiste konaklayan misafirler için keyifli zaman geçirmeleri amacıyla Basketbol, SPA, Masaj, Buhar odası, Dart, Hamam, Sauna, Fitness, Masa tenisi ve buhar odası gibi hizmetleri de bulunmaktadır. Ayrıca çocuklu aileler için bebek bakımı, çocuk parkı, çocuk kulübü ve çocuk havuzu da bulunmaktadır.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>