Digital pazarlama teknolojisinde bir numara kim?

1

Bulut tabanlı dijital pazarlamada dünya lideri IgnitionOne, Gigaom Research’s “Sector Roadmap: Marketing Technology Platforms” araştırmasında birinci sırayı aldı.

Kampanya ve iş akışlarını  yönetmek, değerlendirmek ve geliştirmek için medya, web siteleri ve CRM kanalları karşısında işlenebilir kullanıcı verileri odaklı teknolojiye ihtiyaçları var. Giagom, pazarlamacıların ihtiyaçlarına göre en iyi teknolojiyi seçebilmelerine yardımcı olabilmek için, aralarında IgnitionOneAdobe ve SalesForce gibi şirketlerin olduğu altı büyük teknoloji sağlayıcısını değerlendirdi.

Raporda “IgnitionOne’ın, en son eğilimleri yakalaması ve yüksek performans göstermesi konularına“ vurgu yapıldı.

IgnitionOne en yüksek puanları, çeşitli özelliklere elverişli portföy optimizasyonu, sosyal medya reklam optimizasyonu ve müşteri hedefleme ve edinme yetenekleri ile aldı. Raporda ayrıca IgnitionOne’ın, “çok kanallı ve  çok amaçlı reklamcılar için uygun bir teknoloji pazarlama platformu”  olduğu belirtildi.

IgnitionOne Ceo’su Will Margiloff “IgnitionOne’ın önceliği anlık reklam ve pazarlama teknolojilerini tek bir küme haline getirerek, pazarlamacıların kampanyalarından maksimum geri dönüş sağlamalarına yardımcı olmak ve böylece hayatlarını daha kolay ve basit hale getirmektir.

Yorumlar

  1. Google Play Store başat gibi görünüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>