Dijital mikroskoplar Celestron ile evlere geliyor

0

Çocukların bilimi sevmesi ve bu alana ilgi göstermesi adına Celestron tarafından geliştirilen yeni mikroskoplar, dünya genelinde oldukça beğen topladı. Pek çok çocuğun sadece okullarda deneyimlediği mikroskoplar için Celestron ürünleri, artık evlerde ya da diğer alanlarda da bu ürünlerin kullanılmasını sağlayacak. Portatif bir yapısı olan mikroskoplar bu sayede çok daha kolay bir şekilde taşınabiliyor. 

Eyüboğlu tarafından yapılan girişimler sayesinde Türkiye’de de satılmaya başlanan yeni nesil mikroskoplar, farklı keşifler için gençlere oldukça farklı deneyim ve macera sunuyor. Mikroskop gibi ürünlerin yanı sıra daha önce piyasaya sunulan teleskop ya da özel dürbünlerin de bulunduğu Celestron ürün yelpazesi, bilime ve gökyüzüne ilgi duyan kişiler için cazip fırsatlar sunuyor.

Celestron Dijital Mikroskop!

Celestron’un yeni dijital mikroskobu üstelik klasik ürünlere göre oldukça farklı bir kullanıma sahip. Çocuklara yönelik özel olarak geliştirilen üründe 4X, 10X ve 40X dijital zoom imkanının yanı sıra 400X oranına kadar yakınlaştırma yapılabiliyor. 3,5’ LCD ekranı sayesinde verilerin daha iyi bir şekilde görülebildiği ve fotoğraflandığı mikroskop, video çekimini de destekliyor. Ürünlerin Türkiye’deki satışının başlaması ile etiket fiyatı da belli oldu. Bu özel ürünü satın almak isteyen kişleriçn 1.990 TL’lik etiket fiyatını karşılaması yeterli.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>