Techinside Google News
Techinside Google News

DinamikCRM, 200’ün üzerinde kullanıcıya erişti!

DinamikCRM, hem küçük ve hem de Orta ölçekli işletmeler için Bulut CRM hizmeti sunuyor. Çalışmalarını sürdüren şirket, 200'ün üzerinde kullanıcıya erişti.
- Advertisement -

DinamikCRM, hem küçük ve hem de Orta ölçekli işletmeler için Bulut CRM hizmeti sunuyor. Şirket 2018 yılının başından beri, kobilerin yeni müşteri kazanımı, mevcut müşterilerini elde tutma ve kurumsal hafızalarını desteklemek amacıya çözümler üretiyor. Çalışmalarını sürdüren DinamikCRM bu süreçte 200’ün üzerinde kullanıcıya erişmeyi başardı.

Şirketin hedefleri arasında,  kısa ve orta vadede kobilerin dijitalleşmesine katkı sağlamak, uzun vadede global açılımla birlikte ülkemizin ismini duyurarak hizmet ihracatı anlamında önemli bir değer yaratmak olarak ön plana çıkıyor.

DinamikCRM, işletmelerin en önemli sorunlarına eğiliyor

Bulut tabanlı bir girişim olan şirket, sağladığı çözümler sayesinde şirketlerin tüm operasyonel süreçlerini tek bir noktadan yürütmelerine olanak veriyor. Uygulama vasıtasıyla işletmelerin üç ana problemi olan yeni müşteri kazanımı, mevcut müşterileri elde tutma ve kurumsal hafıza eksikliği konularının üzerine eğiliyor.

İlk kez Haziran 2017‘de tohumları ekilen proje, aynı yılın Kasım ayında ilk prototipini sunarken, Temmuz 2018‘de ilk satışını gerçekleştirmişti. Şu sıralar büyüme aşamasında olan şirket, 2019 Şubat ayının sonunda 200’un üzerinde müşteri ile çalışmaya başladı.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir