DORinsight’ta Özlem Demircan Taşören dönemi

0

Hitay Yatırım Holding şirketlerinden DORinsight’ta Genel Müdürlük görevine, sektörün tanınmış isimlerinden Özlem Demircan Taşören getirildi. Taşören, DORinsight’ta liderlik yaptığı güçlü ekibiyle Türkiye çevrimiçi araştırma sektörünün büyümesine katkıda bulunacak.

DORinsight’ın Genel Müdürü Özlem Demircan Taşören
DORinsight’ın Genel Müdürü Özlem Demircan Taşören

Müşteri hizmetleri, operasyonel ve genel yönetim alanlarında 19 yıllık deneyim sahibi olan Özlem Demircan Taşören, 1991 yılında Tarsus Amerikan Koleji’nden, 1995 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl profesyonel iş yaşamına pazarlama sektöründe Revlon’un Türkiye Marka Yöneticisi olarak başladı. 1997 yılında Nielsen’de çalışmaya başlayan Özlem Demircan Taşören, ilk 6 yıl boyunca Nielsen Gelişen Pazarlar Bölgesi’nde 24 ülkede projeler kurup yönettikten sonra, 2003 yılında Nielsen Kafkasya Bölge Müdürü olarak atandı ve 2008’e kadar Kafkasya ve Orta Asya ülkelerindeki operasyonlara odaklandı.

2008-2012 yılları arasında Nielsen Türkiye’de Direktörlük ve İcra Kurulu Üyeliği yapan Taşören, 2012-2014 yılları arasında ise Millward Brown’da Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Türkiye Bölgeleri’nden Sorumlu Unilever Grup Direktörü ve Millward Brown Türkiye İcra Kurulu Üyesi olarak çalıştı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>