Techinside Google News
Techinside Google News

Dünya’nın her yerine satış yapan bir mağaza açın!

Satış ve lojistik hizmetlerini birleştiren ve yapay zeka desteği ile en iyi pazarı bulmaya imkan veren Shopiverse yurtdışına satış ve teslimat yapmayı kolaylaştırıyor
- Advertisement -

ShopiVerse’ün yapay zeka tabanlı entegrasyon yazılımı, e-ticaret firmalarına pazar araştırmasından ürün listelemeye, lojistikten müşteri hizmetleri çözümlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Global pazaryerleri, lojistik firmaları, ERP sistemleri ve diğer entegrasyonları tek bir uygulamada birleştirerek satış sürecinin tamamını otomatikleştirmek mümkün. Otomatik içerik, görsel ve fiyat optimizasyonu gibi yapay zekâ destekli özellikleri ile e-ihracatı bir adım öne taşıyan uygulamayı ShopiVerse CEO’su Orxan ISAYEV ile değerlendirdik.

Yurt dışına satış yapmak için, e-ihracat operasyonlarını yürütmek için gerçek deneyime, profesyonellerden oluşan bir ekibe ve etkili süreçlere sahip olmak gerekli. ERP, CRM ve e-ticaret platformlarında uzmanlık ve ayrıca GDPR ve KVKK düzenlemelerine de hakim olmak şart. Shopiverse tüm bu deneyimi tek bir uygulama üzerinden yurtdışına satış yapmak isteyen firmalara sunuyor.

Shopiverse hakkında daha fazla bilgiyi https://shopiverse.com adresinden alabilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:02:43

Nvidia çip sektöründe lider oldu!

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir